Шини та диски

Літні автомобільні шини на Goroshina.ua – що потрібно знати

В Україні літню автомобільну резину купити не проблема – вона продається у широкому асортименті та різноманітності типорозмірів. Але навіть досвідчені шофери іноді стикаються з дилемою, які вибрати покришки, щоб їзда була комфортною і безпечною. Цінними порадами стосовно цього питання діляться експерти інтернет-магазину Горошина.

Крок 1: Вибираємо сезонність та правильний типорозмір

Відвідавши розділ із шинами за посиланням https://goroshina.ua/catalog/shini, потрібно:

  1. Вказати тип автомобіля, під який потрібно купити резину.
  2. Вибрати сезонність.
  3. Заповнити таблицю з розмірами (ширина, профіль, діаметр диска).

Критично важливо підібрати шини того розміру, який вказується у техпаспорті автовиробника. Тільки він знає, на яких покришках його моделі більш стійкіші на трасі.

Крок 2: Тип протектора

Літні шини купити можна з трьома різними дизайнами протекторів. Це один із визначальних критеріїв поведінки машини в певних умовах експлуатації:

  • Ненаправлений. Це класичні покришки, на поверхні яких немає яскраво вираженого малюнка. Протекторні блоки рівномірно розподілені по всій площі контактної плями. Автомобіль плавно їде по різних дорожніх покриттях, шумність з-під коліс видається відносно негучна. Літні шини з ненаправленим малюнком відрізняються гарною чуйністю на команди керма, зносостійкістю та економною витратою палива.
  • Спрямовані. Шашки протектора направлені в одну сторону і з’єднуються по центру, формуючи гострий наконечник. Він виконує важливу функцію – видавлює накопичену в дорозі рідину назовні. Завдяки цьому протектор залишається свіжим, що забезпечує хорошу стійкість авто на вологій дорозі. Встановлювати такі шини потрібно з урахуванням стрілки або написів “Inside” та “Outside” збоку, щоб правильною стороною посадити гуму на колесо.
  • Асиметричний. Одна частина шини відповідає за ефективне відведення вологи при їзді в дощову погоду, друга – на сухому покритті. Ці шини вважаються елітними та зазвичай купуються під престижні марки машин. Їхня вартість – найвища на ринку, але й продуктивність набагато вища, порівняно з двома попередніми типами.

Літні автомобільні шини

Крок 3: Ціна

Вибираючи автомобільні шини диски для більшості водіїв ключовим є фінансове питання. Виробники це чудово розуміють, і пропонують гуму купити із трьох цінових сегментів:

  1. Бюджетна (економ). Шини від не найпрестижніших брендів. Однак це зовсім не означає, що вони погані. Багато що залежить від експлуатації – наприклад, для регулярної їзди в межах населених пунктів купувати дорогу гуму не обов’язково.
  2. Середній клас. Представлені моделі більш відомих брендів (в основному, з Азії). Є й дуже хороші покришки, ресурсу яких за умови правильної їх експлуатації може вистачити на тривалий період.
  3. Преміум. Шини найпопулярніших виробників, які охоплюють близько 3/4 всього світового ринку. Виготовляються з відбірних матеріалів із застосуванням сучасних технологій, суміші розробляються у спеціальних лабораторних центрах. Це найміцніші та зносостійкі покришки, які ефективно працюють у різних умовах їзди.

Крок 4: Диски під літні шини

Купити диски на літні шини можна двох типів:

  • Сталеві. Виготовляються із міцних сталевих елементів і витримують найбільші навантаження.
  • Литі. Виготовляються з алюмінієвих сплавів з різними дизайнами і кольорами. Вони набагато легші за вагою, що позитивно позначається на загальних їздових характеристиках коліс.

Купуючи диски, потрібно орієнтуватися на розмір отвору шин. Ковпаки з невідповідним діаметром встановити на покришки ніяким чином не вдасться.

Василь

Експерт у сфері автомобільної журналістики. Для написання статей використовуються різні авторитетні онлайн джерела інтернету.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button