Порівняння авто та рейтинги

10 ідеальних машин для дівчат

Прийнято вважати, що прекрасна половина схильна віддавати перевагу переважно невеликим автомобілям. Мабуть, такий стереотип склався історично. І виник у той час, коли до тотальної цифровізації було нескінченно далеко, а машини невеликих розмірів справді були простішими і легшими в управлінні, ніж повнорозмірні. Частка істини в таких міркуваннях є й досі. Цілком логічно, що процес паркування чи горезвісне почуття габаритів на субкомпакті дається водієві легше, ніж на величезному пікапі. І статі тут ні до чого. Тим не менш, сьогодні розглянемо десятку актуальних на даний момент міських моделей, які з тих чи інших причин могли б зацікавити переважно дівчат.

Рейтинг підготовлений спонсором цього матеріалу, магазином автозапчастин to24.com.ua ТО24. Гальмівні колодки, амортизатори, фільтри, масла.

У чому переваги маленьких машин?

Розміри. Перевага невеликих габаритів особливо актуальна у міському середовищі. Ювелірно приткнутися на невелике місце для паркування, вирулити на потрібну смугу в штовханину перед світлофором, та й просто завжди бути впевненим, що проскочиш — все це про компактний і субкомпактний міський клас.

Витрати палива. І тут знову до питання заторів. Невеликий міський автомобіль з маленьким мотором спалить у простоях незрівнянно менше палива, ніж агресивний позашляховик і навіть звичайний седан. На трасі співвідношення змінюється, але все одно залишається за явною перевагою «малюків». Низький транспортний податок. За малооб’ємний та порівняно малопотужний двигун власниця заплатить менше. Ще один пункт економії сімейного бюджету. Вартість самого автомобіля. Якщо порівняти прайси на А-клас і, наприклад, D-седани, різниця буде очевидною. І нехай сьогодні цінник на будь-який автомобіль може здатися, м’яко кажучи, неоднозначним, порівняльна вартість більшості маленьких машин залишається невисокою.

ТОП-10 маленьких машин для дівчат

Toyota Yaris IV

Потужність: 72 – 125 к.с.

Швидкість: 160 – 180 км/год

Розгін до 100 км/год: 9 – 14,6 с

Середня витрата: 3,7 – 5,2 л/100 км

Тип трансмісії: механічна КПП або варіатор

Toyota Yaris IV

Одна з переваг саме цієї моделі – відносно широкий вибір комплектацій. Так, базовим є 1,0-літровий двигун на 72 к.с. , що працює в парі з безступінчастим варіатором. Якщо цього мало, можна розглянути гібрид на 1,5 літра та 91 л.с. Вершиною буде 1,5-літровий двигун на 125 к.с. , суміщений з тим же CVT або навіть механічною коробкою. Одним словом, Toyota Yaris четвертого покоління сьогодні вражає різноманітністю доступних версій. Відповідно пропозицію і розкид цін.

Nissan Note III

Потужність: 82 к.с.

Швидкість: 145 км/год

Розгін до 100 км/год: 7,5 с

Середня витрата: 3,3 – 4,3 л/100 км

Тип трансмісії: автоматична КПП

Nissan Note

Особливістю Note останнього покоління можна вважати безальтернативну для нас гібридну силову установку, як основний двигун, що використовує 1,2-літровий бензиновий мотор на 82 к.с. Терзатися вибором трансмісії теж не доведеться — лише автомат. На замовлення можна привезти повнопривідну версію.

Шевроле Spark III

Потужність: 85 к.с.

Швидкість: 161 км/год

Розгін до 100 км/год: 12,4 с

Середня витрата: 6,2 л/100 км

Тип трансмісії: автоматична КПП

Шевроле Spark

Всі екземпляри в останньому рестайлінгу укомплектовані однаково: бензиновий 1,3-літровий двигун на «автоматі». Варто зазначити, що при порівнянні з тим самим Note або Changan Benben E- Star ціни «Спарк» усередині виглядає відверто архаїчним. Ніяких тачскринів, широких LED-дисплеїв, і особливо новомодних електромоторів. Виправдати це можна хіба простотою конструкції, що полегшить обслуговування та ремонт.

Renault ZOE

Потужність: 135 к.с.

Швидкість: 140 км/год

Розгін до 100 км/год: 9,5 с

Запас ходу: 386 км

Тип трансмісії: автоматична КПП

Renault ZOE

З повним правом можна назвати екзотикою для естетів. В активі — французький шарм кузовних обводів, сучасний повністю цифровий дизайн інтер’єру (для кого це важливо) і причетність до останніх екологічних трендів. У рух автомобіль приводить електромотор потужністю 135 л.с., номінальний запас ходу становить трохи більше ніж 380 км. Трансмісія лише автоматична.

Kia Picanto III

Потужність: 67 – 84 к.с.

Швидкість: 149 – 161 км/год

Розгін до 100 км/год: 14,1 – 15,7 с

Середня витрата: 4,4 – 5,4 л/100

Тип трансмісії: автоматична або роботизована КПП

Kia Picanto

Міський хетчбек без вишуканостей, але з однією з найширших пропозицій. Якщо розглядати машини від 2021 року (останній рестайлінг), на вибір пропонуються варіанти з моторами 1, 1,2 і 1,3 літра. З 1,0-літровим двигуном потужністю 67 к.с. доступна як механіка, і «автомат». Версії на 1,2 та 1,3 літра мають однакову потужність 84 к.с., але відрізняються трансмісіями. У першому випадку встановлено роботизовану коробку, у другому — класичну гідротрансформаторну АКПП.

Hyundai i20 III

Потужність: 100 к.с.

Швидкість: 173 км/год

Розгін до 100 км/год: 12,9 с

Середня витрата: 6,2 л/100 км

Тип трансмісії: автоматична КПП

Hyundai i20

У плюси можна записати популярність марки та простоту конструкції: жодних турбонаддувів та електродвигунів. Hyundai i20 третього покоління для нас поставляється в єдиному варіанті: 1,4-літровий атмосферний двигун потужністю 100 к.с. в парі з звичайнісінькою АКПП. До умовних мінусів можна віднести трохи прісний, щодо деяких конкурентів, зовнішній вигляд і невибагливість інтер’єру. Машина доступна в трьох комплектаціях: Active , Style , Prime .

Audi A3

Потужність: 150 – 190 к.с.

Швидкість: 224 – 248 км/год

Розгін до 100 км/год: 7,0 – 8,2 с

Середня витрата: 4,8 – 6,6 л/100 км

Тип трансмісії: роботизована КПП

Audi A3

Класичний представник преміум-сегмента, не обділений увагою жінок. Вибирати технічну начинку особливо не доведеться: або 1,4-літрові, або 2,0-літрові бензинові мотори (150 і 190 к.с. ) з «роботом» DSG як трансмісія. Привід передній, версія Quattro зустрічається дуже рідко.

Mini Cabrio

Потужність: 192 – 231 к.с.

Швидкість: 230 – 242км/ч

Розгін до 100 км/год: 6,5 – 6,7 с

Середня витрата: 5,8 – 6,5 л/100 км

Тип трансмісії: автоматична КПП

Mini Cabrio

Всесвітньо відомий «іміджмобіль» у версії з відкидним дахом. Стандартна версія Mini Cabrio Cooper S оснащена 2,0-літровим турбомотором потужністю 192 к.с. Заряджений «Міні Купер» у виконанні John Cooper Works (JCW) має вже 231 сил з того ж об’єму в 2 літри. Всі машини мають автоматичну трансмісію і передній привід.

Василь

Експерт у сфері автомобільної журналістики. Для написання статей використовуються різні авторитетні онлайн джерела інтернету.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button